Top Design

Opaski odblaskowe z nadrukiem

Opaski odblaskowe z nadrukiem


Pracownicy sklepu internetowego, którego właścicielem jest firma TOP DESIGN, zajmują się na co dzień produkcją i dystrybucją zróżnicowanych gadżetów o szerokim spektrum zastosowania. Obecnie w ofercie dostępny jest także asortyment, który może zostać z powodzeniem użyty w różnych akcjach propagujących bezpieczeństwo na drodze. 

Dostawca zaprasza do kontaktu placówki oświatowe (od przedszkoli po szkoły średnie), które prowadzą podczas zajęć formy edukacyjne omawiające temat właściwego zachowania się na ulicy i w ruchu drogowym. Udostępnia możliwość zakupu elementów służących do poprawy widoczności ucznia podczas drogi z i do szkoły. Sprawdzą się tutaj zarówno opaski odblaskowe z nadrukiem, jak i fluorescencyjne zawieszki, które można przypiąć do plecaków. 

Istnieje możliwość zamówienia różnokolorowych wersji opasek. Znajdą one też swoje zastosowanie podczas wycieczek pieszych i autokarowych poza teren placówki, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom, gdy widoczność na drodze jest ograniczona.

Opublikowano: 2021-11-04

Top Design

Henryka Sienkiewicza 55A 15-002 Białystok 731052530

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie pizzapomodoro.pl

Wopak

ul. św. Rocha 15 — Zabłudów

https://www.wopak.eu/


Creek Melioracje Marek Ruczaj

ul. Czyże 19 — Czyże

https://www.melioracje.net/


Insperio

ul. Kolonia Porosły 4 — Choroszcz

https://insperio.pl