GABARYTY.NET

Transport ponadgabarytowy

Transport ponadgabarytowy


Specjalistyczne pojazdy to podstawa udanego transportu ponadnormatywnego. Nic dziwnego, że wiele firm nie podejmuje się tego typu zadań. Poza odpowiednim sprzętem trzeba mieć bowiem także odpowiednią wiedzę i doświadczenie. 

Długi łańcuch operacji logistycznych, jakie trzeba wykonać, aby transport ponadgabarytowy doszedł do skutku, nie jest straszny firmie Gabaryty.net. Warto podkreślić, że sami właściciele i pracownicy podkreślają, że lubią trudne zadania, których wiele innych przedsiębiorstw nie jest w stanie się podjąć. Właśnie za takie podejście cenią ich klienci. Osoby zatrudnione w firmie dokładają wszelkich starań, żeby zgłaszające się osoby czuły się zaopiekowane od zapytania po dostarczenie ich ładunku na we wskazane w zamówieniu miejsce. 

Należy podkreślić, że firma, aby sprostać wymaganiom klientów, stworzyła specjalny dział Przewozów Ponadgabarytowych, który jest odpowiedzialny za najwyższą jakość obsługi klienta.

Opublikowano: 2019-01-22

GABARYTY.NET

Janasa 4 40-855 Katowice +48-515-515-301

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • W tej firmie do transportu ponadgabarytowego podchodzą w sposób kompleksowy i profesjonalny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.

  • Użytkownik hisitheng dodał komentarz 2019-05-15 13:31:22
  • Ocena 4

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie pizzapomodoro.pl

P.H. BAU-TEC

ul. Wilsona 30 — Częstochowa

https://bau-tec.pl/


WindBal

ul. Wałowa 39 — Tychy

https://windbal.pl/


Polska Szkoła Alpinizmu

ul. Kosynierów 24 — Bielsko-Biała

https://polskaszkolaalpinizmu.pl/