Stachurski Przeprowadzki

Firmy przewozowe kraków • Stachurski Przeprowadzki

Firmy przewozowe kraków • Stachurski Przeprowadzki


Jeżeli chodzi o firmy przewozowe, to w Krakowie można znaleźć ich na prawdę wiele. Jednak niewiele oferuje tanie usługi na wysokim poziomie. Jedną  z nich jest przedsiębiorstwo Przeprowadzki Stachurski, które prężnie działa już od wielu lat.

Sukces zawdzięczają głównie nowoczesnej flocie aut dostosowanych do przewozu wszelkiego rodzaju elementów, a także doświadczonej ekipie pracowników. Potrafią oni świetnie organizować pracę, dzięki czemu nawet nie zauważysz przeprowadzkowego bałaganu i problemów. Oczywiście posiadają oni w ofercie również możliwość przewozu rzeczy w skali europejskiej! Wystarczy, że wcześniej skonsultujesz wszelkie szczegóły z przedstawicielem firmy, który dokona wyceny i pomoże ustalić, jak zorganizować przeprowadzkę. Dzięki firmie Przeprowadzki Stachurski przebrniesz przez cały proces bez jakichkolwiek problemów!

Opublikowano: 2018-02-25

Stachurski Przeprowadzki

Łużycka 57 30-658 Kraków 509 178 623

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Firma Stachurski Przeprowadzki wzbudza we mnie same pozytywne skojarzenia. To profesjonaliści pełną gębą w dziedzinie transportu dobytku, a i cennik wygląda na zachęcający.

  • Użytkownik utsisula dodał komentarz 2019-03-29 13:03:07
  • Ocena 4

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie pizzapomodoro.pl

CzesciAGD.pl

ul. Kościuszki 38 — Kraków

https://czesciagd.pl/


ATOM

ul. Lisia Góra 28 — Lisia Góra

http://atomrecycling.pl


Zielona Firma Sp. z.o.o

ul. Bociana 22a — Kraków

https://www.zielona-firma.biz/