Szczotki do silników elektrycznych • Elban

Szczotki do silników elektrycznych • Elban


W silniku elektryczny energia elektryczna przetwarzana jest na pracę, prąd zaś do komutatora, który umieszczony jest we wnętrzu silnika, doprowadzają specjalne szczotki do silników elektrycznych. Rekomendowana firma jest producentem różnego rodzaju szczotek elektrycznych, wykonywanych z różnych materiałów, rodzaj materiału, z jakiego wykonane są szczotki, uzależniony jest od warunków pracy oraz typu maszyn, w jakich będą wykorzystywane. Na elban.pl zapoznasz się z kompleksową ofertą takich szczotek, które znajdują zastosowanie, m.in. w maszynach prądu stałego i przemiennego, w energetyce czy motoryzacji.

Składając zamówienie na elektroszczotki, trzeba koniecznie zaznaczyć, jakie będzie ich zastosowane i w jakich warunkach będą pracowały, ponieważ w zależności od tego, należy dobrać odpowiedni gatunek materiału, zgodnie z wszelkimi normami i wymaganiami.

W firmowym katalogu można dobrać typowe szczotki, jednak jeśli klient potrzebuje szczotek o innych wymiarach i kształtach, firma także zrealizuje takie zlecenie.

Opublikowano: 2018-10-20

Elban

Studzienna 7 42-610 Miasteczko Śląskie +48 32 284 98 22

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie pizzapomodoro.pl

Plisso

ul. Bestwińska 25 — Czechowice-Dziedzice

https://www.plisso.pl


Foto odbicie

ul. Paprocańska 47 — Tychy

http://www.foto-odbicie.pl/


Malaya Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 18 — Racibórz

https://www.aptekawsieci.pl/